Dockskåp 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat trä, senare kompletteringar, dockmöbler medföljer, höjd ink ställning ca 152, 115 x 45 cm

Skador, lagningar, slitage

805363

2020-08-30