Matsalsbord England 1900-tal

Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal
Matsalsbord England 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSALSBORD, England, 1900-tal, mahognyfanér, ben med hjultrissor, 3 iläggsskivor, saknar stödben, höjd ca 74, total längd ca 350 cm

Slitage, märken, fläckar

805377

2020-08-28