Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJEMÅLNING Motiv av slag med Napoleon, 1800-tal, olja på duk, osignerad, ca 42x57 cm

skador, färgbortfall, uppklistrad på duk, lagningar, i behov av rengöring

805409

2020-09-05