Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLJEMÅLNING Motiv av slag med Napoleon, 1800-tal, olja på duk, osignerad, ca 42x57 cm
skador, färgbortfall, uppklistrad på duk, lagningar, i behov av rengöring
805409
2020-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här