Per Söderberg sideboard

Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard
Per Söderberg sideboard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER SÖDERBERG, sideboard "Funk", Asplund, 2000-tal, vitlackerad, fronten med två skjutbara dörrar, höjd ca 47, 180x45 cm

Stötmärken, repor, fläckar, slitage

805411

2020-09-04