Biblioteksbord 1800-tal
Valmis
2020-09-02
805412
| Korkein tarjous | 9 200 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BIBLIOTEKSBORD, 1800-tal, ek, 2 lådor i sarg, höjd ca 81, 250 x 100 cm
Skador, slitage, lagningar, spärrar till skiva saknas