Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUDVIG HOLM (Danmark, 1884-1954), landskap med träd, signerad Ludvig Holm, olja på duk, ca 75x93 cm

805418

2020-09-05