Anders Pehrson "Bumling"
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, aluminium, märkt med etikett, diameter 49 cm, höjd ca 40 cm.
Ingår i tema "Lys upp hösten".
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.
805427
2020-09-08