Assietter Gustavsberg

Assietter Gustavsberg
Assietter Gustavsberg
Assietter Gustavsberg
Assietter Gustavsberg
Assietter Gustavsberg
Assietter Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASSIETTER, porslin, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg modell "Allegro", 12 st, diameter ca 19 cm

Svag krackelyr

805434

2020-08-27