Uppsatsskål

Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSATSSKÅL porslin, delvis förgylld dekor, Napoliliknande märke, höjd ca 19 cm, längd 33 cm

slitage, avslag

805436

2020-09-06