Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
700 EUR
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Vy från Kreta", signerad samt daterad -98, akryl på pannå, 90x87 cm
805455
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här