Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OVALT BORD med inläggningar, detaljer i gulmetall, skiva med inläggningar, 1800-talets slut, höjd ca 59 cm, längd ca 68 cm
slitage, skador
805458
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här