Siegfried Egger ring 18 k röd/vitguld diamanter

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SIEGFRIED EGGER, ring, 18 k röd/vitguld, briljant ca 0,30 ct samt 5 briljanter ner i skena på vardera sida totalt ca 0,30 ct, kvalité ca TW-W(G-H)/VVS-VS, stämplad Jovenia Juveler, Stockholm 1990-tal, ringstorlek ca 16,3 mm, vikt ca 10,5 g

805464

2020-08-31