Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, 1900-tal, nyrokokostil, skuren ram, ca 70x52 cm

Smärre slitage

805478

2020-09-10