Paul Nelson oljemålning

Paul Nelson oljemålning
Paul Nelson oljemålning
Paul Nelson oljemålning
Paul Nelson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

PAUL NELSON (Danmark/Sverige, 1846-1934), Landskap med sjö, olja på pannå, signerad P. Nelsen 1886, daterad 1886, ca 76x102 cm

Krackelyr

805480

2020-09-02