Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
PAUL NELSON (Danmark/Sverige, 1846-1934), Landskap med sjö, olja på pannå, signerad P. Nelsen 1886, daterad 1886, ca 76x102 cm
Krackelyr
805480
2020-09-02