Harry Wichmann oljemålning
Valmis
2020-09-02
805483
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Komposition med båtar, signerad och daterad Wichman -54, olja på pannå, ca 50x61 cm
Sitter lite löst i ramen