Ludvig Richarde

Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde
Ludvig Richarde

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): "Marin från Öresund" enligt påskrift på baksidan, signerad och daterad L Richarde 1903, olja på duk, ca 62x116 cm

Krackeleringar, färgbortfall

805492

2020-08-28