Ludvig Richarde
Vollendet
2020-08-28
805492
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): "Marin från Öresund" enligt påskrift på baksidan, signerad och daterad L Richarde 1903, olja på duk, ca 62x116 cm
Krackeleringar, färgbortfall