Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Polen, 1800-talets mitt, senempire, punsad och ciselerad dekor, höjd ca 37 cm, vikt ca 917 g
Stötskador, en manschett med lagning och skada
805500
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här