Ljusstakar Polen 1800-tal

Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal
Ljusstakar Polen 1800-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Polen, 1800-talets mitt, senempire, punsad och ciselerad dekor, höjd ca 37 cm, vikt ca 917 g

Stötskador, en manschett med lagning och skada

805500

2020-08-28