Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSUR, empire, Frankrike, förgylld och patinerad, krönt med urna, urtavla med romerska siffror, märkt Hunziker No22, pendel medföljer, nyckel saknas, höjd ca 48, bredd 22 cm
Slitage
805516
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här