Bonbonjär

Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär
Bonbonjär

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

BONBONJÄR, omkring sekelskiftet 1900, slipat glas samt gulmetall, höjd 27 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

805522

2020-08-29