Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
ALVAR AALTO, ´´K65´´, barstolar, 6 st., för Artek, björk med röd sittdel, sitthöjd ca 60 cm
Bruksslitage, skador, repor, märken, fläckar
805525
2020-09-02