Alvar Aalto 6 st barstolar K65

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

ALVAR AALTO, ´´K65´´, barstolar, 6 st., för Artek, björk med röd sittdel, sitthöjd ca 60 cm

Bruksslitage, skador, repor, märken, fläckar

805525

2020-09-02