Klubbat för:
1 000 SEK
Estimate
800 SEK
Description
TAKLYKTA, blyglas, 1900-talets första hälft, höjd exkl kabel ca 28 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
805538
Date:
2020-09-05
Our archive
Past auctions