Tillbaka till katalog

Taklykta blyglas

Taklykta blyglas
Taklykta blyglas
Taklykta blyglas
Taklykta blyglas
Taklykta blyglas
Taklykta blyglas

Klubbat för:

1 000 SEK

Estimate

800 SEK

Description

TAKLYKTA, blyglas, 1900-talets första hälft, höjd exkl kabel ca 28 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

805538

Date:

2020-09-05