Henrik Sörensen litografi

Henrik Sörensen litografi
Henrik Sörensen litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRIK SÖRENSEN (1882-1962). "Friheten", signerad och daterad 1947, 93/200, ca 61x41 cm.

Fuktfläck

805543

2020-08-28