Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HENRIK SÖRENSEN (1882-1962). "Friheten", signerad och daterad 1947, 93/200, ca 61x41 cm.
Fuktfläck
805543
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här