Matsalsmöblemang

Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang
Matsalsmöblemang

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSMÖBLEMANG, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, bord med 1 illäggsskiva samt 4 stolar, skuren dekor, bord höjd ca 73 cm, diam ca 110 cm, illäggsskiva ´a bredd 38 cm, stol sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, bord i beiget och stolar i matt vit kulör

805545

2020-09-05