Channa Bankier
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHANNA BANKIER (född 1947) "Patienten", signerad och daterad - 80, blyerts, ca 29,5x19,5 cm samt CHARLOTTA JÖNSSON (1909-79), Porträtt, signerad och daterad 75, numrerad 2/10, torrnål, plåtmått ca 28x15 cm
805548
2020-08-28