Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LÉGER, efter (1881-1955): "Nature morte", färglitografi ur DLM nr 79-80-81, signerad och daterad i trycket F. Léger-29, bildyta ca 34x24 cm
805551
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här