Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, jugend, 1900-talets början, betsad furu, dekor av pärlband, invändigt med hyllplan, höjd ca 160, 60x34 cm

Slitage, blekt
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

805553

2020-08-27