Fernand Léger färglitografi DLM

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LÉGER, efter (1881-1955): "La femme et l´enfant ", färglitografi ur DLM nr 79-80-81, signerad och daterad i trycket F. Léger-21, bildyta ca 34x24 cm

805555

2020-08-28