Vassily Kandinsky färglitografi DLM

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

VASSILY KANDINSKY (1866-1944), efter: Komposition, ur DLM nr 179, färglitografi, monogramsignerad i trycket VK 1940, ca 32x21 cm

805559

2020-08-28