Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
VASSILY KANDINSKY (1866-1944), efter: Komposition, ur DLM nr 179, färglitografi, monogramsignerad i trycket VK 1940, ca 32x21 cm
805559
2020-08-28