Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE (1869-1954): efter, Nakenakt, signerad i trycket H Matisse -49, ur DLM 46-47, 1952, litografi, bildmått ca 38x27 cm
805561
2020-08-28