Henri Matisse litografi DLM

Henri Matisse litografi DLM
Henri Matisse litografi DLM

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954): efter, Nakenakt, signerad i trycket H Matisse -49, ur DLM 46-47, 1952, litografi, bildmått ca 38x27 cm

805561

2020-08-28