Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON (född 1931), 2 figuriner av stengods, "Kalle" och ett sittande barn ur "All världens barn", 1900-talets andra hälft, Kalle signerad LL, pojken stämpelsignerad samt etikettmärkt, höjd ca 10-18 cm

805577

2020-08-28