Lisa Larson figuriner
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON (född 1931), 2 figuriner av stengods, "Kalle" och ett sittande barn ur "All världens barn", 1900-talets andra hälft, Kalle signerad LL, pojken stämpelsignerad samt etikettmärkt, höjd ca 10-18 cm
805577
2020-08-28