Väggarmaturer 1 par i form av facklor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGARMATURER, 1 par, mässing, glaskupor, föreställande facklor, höjd inkl. kupor ca 55 cm

En glaskupa med litet nagg vid fäste, väggfästen med smärre bucklor

805588

2020-08-28