Fickur 2 st
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FICKUR, 2 st, silver/800, Zenith, vitemaljerad urtavla, liten sekundvisare, boett märkt "Grand prix Paris 1900 Ancre 15 Rubis", Boettnr 29769327868, diameter ca 51 mm, totalvikt 109 g
Fickur, Siljan, Rättvik, Erik Larsson, sekundvisare, silver/800, diameter ca 50 mm, totalvikt ca 99 g
Slitage, enstaka repor, Siljan uret ej i funktion vid katalogisering
805594
2020-09-03