LIsa Larson väggrelief

LIsa Larson väggrelief
LIsa Larson väggrelief
LIsa Larson väggrelief
LIsa Larson väggrelief
LIsa Larson väggrelief
LIsa Larson väggrelief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, väggrelief, Jubileum, delvis glaserat stengods med pressad och ristad dekor, signerad Lisa L Gustavsberg, ca 35x36 cm

Ram med krackeleringar

805620

2020-08-29