Tord Björklund Ikea vilstol

Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol
Tord Björklund Ikea vilstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORD BJÖRKLUND, vilstol, "Skye", IKEA, 1980-/90-tal, stomme av svartlackerad metall, lös plymå klädd med skinn, sitthöjd ca 46/32 cm, längd ca 150 cm

Bruksslitage, klädsel med skador.

805622

2020-09-01