Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELAUTOMAT, 1900-talets början, fanerad i ek, ca 70, 55x16 cm
Nyckel finns
Listdelae saknas, slitage
805630
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här