Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPELAUTOMAT, 1900-talets början, fanerad i ek, ca 70, 55x16 cm
Nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Listdelae saknas, slitage
805630
2020-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner