Spelautomat

Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPELAUTOMAT, 1900-talets början, fanerad i ek, ca 70, 55x16 cm

Nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Listdelae saknas, slitage

805630

2020-10-04