Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Veranda - sydländskt landskap, signerad, akvarell, ca 35x52 cm

805633

2020-08-28