Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): "Smygsuparna", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 38x46 cm

805657

2020-09-03