Sängbord 1 par
Closed
2020-09-02
805687
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, troligtvis Grange, Frankrike, 1900-talets senare del, fanérade i körsbär, knoppar i mässing, höjd ca 66, 43x35 cm
Smärre bruksslitage, repor samt stötmärken