Sängbord 1 par

Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, troligtvis Grange, Frankrike, 1900-talets senare del, fanérade i körsbär, knoppar i mässing, höjd ca 66, 43x35 cm

Smärre bruksslitage, repor samt stötmärken

805687

2020-09-02