Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARMSTOL, tidigt 1900-tal, empirestil, bemålad i vitt, sits med rotting, sitthöjd ca 45 cm
Senare bemålad, slitage
805695
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här