Karmstol med rotting

Karmstol med rotting
Karmstol med rotting
Karmstol med rotting
Karmstol med rotting
Karmstol med rotting
Karmstol med rotting
Karmstol med rotting
Karmstol med rotting

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, tidigt 1900-tal, empirestil, bemålad i vitt, sits med rotting, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålad, slitage

805695

2020-09-02