Wiwen Nilsson collier med hänge
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
13 000 SEK
WIWEN NILSSON, collier med hänge, sterlingsilver, Lund, 1943, fasettslipad bergkristall, hängets höjd 3,5 cm, ring- och stavkedja, längd ca 58 cm.
Bruksslitage, bergkristall med mindre nagg.
805697
2020-09-06