Wiwen Nilsson collier med hänge

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

13 000 SEK

WIWEN NILSSON, collier med hänge, sterlingsilver, Lund, 1943, fasettslipad bergkristall, hängets höjd 3,5 cm, ring- och stavkedja, längd ca 58 cm.

Bruksslitage, bergkristall med mindre nagg.

805697

2020-09-06