Per Falk oljemålning

Per Falk oljemålning
Per Falk oljemålning
Per Falk oljemålning
Per Falk oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

PER FALK, blomsterstilleben, olja på pannå, signerad, 25 x 21,5 cm

805700

2020-09-07