Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

BÄGARE, 4 st, silver, Persien, 1900-talets första hälft, blomsterdekor i relief, höjd 5 cm, vikt 203 g

Mindre bruksslitage, två av dem ostämplade.

805702

2020-09-07