Sunbeam strykbräda

Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STRYKBRÄDA, 1900-talets mitt, Frankrike, skiva i trä, underrede i lackerat stål, höjd ca 85 cm

Åldersrelaterat slitage

805745

2020-09-04