Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COUPESKÅLAR, 12 st, nysilver, Norge, "Haugrud modell 249", höjd ca 11 cm
Brukslitage med repor och svag oxidering
805756
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här