Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, förkromade stålrör samt bemålad gjutjärn, 1900-talets andra kvartal, höjd ca 46 cm

Bruksslitage, mindre anlupning

805759

2020-08-30