Artur Wahlby Skeppsporträtt

Artur Wahlby Skeppsporträtt
Artur Wahlby Skeppsporträtt
Artur Wahlby Skeppsporträtt
Artur Wahlby Skeppsporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTUR WAHLBY (1901-1962): skeppsporträtt, "Lilian Slite", signerad Artur Wahlby, olja på pannå, ca 46x55 cm

Något gulnad

805760

2020-09-03