Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Gatubild, monogramsignerad RP, olja på duk, ca 46x36 cm

805762

2020-09-02