Erik Olsson

Erik Olsson
Erik Olsson
Erik Olsson
Erik Olsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSSON (1901-1986): Surrealistisk motiv, färglitografi, signerad, numrerad 249/310 och daterad 1973, ca 45x33 cm

805764

2020-09-02